• Detail firmy

Ing. Karel Jačko

Základní popis

Ekonomické poradenství, informační systémy

Adresa

Lazníky 100
751 25 Lazníky

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13434314
DIČ:  CZ5407291197
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Ekonomické poradenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 561 526
Mobil: +420 602 561 567
Fax: +420 581 773 119
E-mail: karel.jacko@gmail.com
WWW: www.jacko.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Karel Jačko

Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.