• Detail firmy

Ing. Kamila Zapletalová

Základní popis

Provádíme činnost účetních poradců, vedení daňové evidence a účetnictví, mzdové agendy včetně zpracování DPH i daně z příjmu.

Adresa

SPC G 456/31
794 01 Pod Cvilínem

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42980020

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 314 558
E-mail: kamila.zapletalova@seznam.cz
WWW: www.ucto.iplace.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kamila Zapletalová - Majitel

Další firmy v oboru

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.