• Detail firmy

Ing. Kamil Jelínek

Základní popis

Realitní rádce pro Brno a okolí, pro bezpečný prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti. Zprostředkovat průkaz energetické náročnosti pro Vaši nemovitost. Nabízí rozsáhlé zkušenosti nabité praxí a podložené neustálým studiem, atd...

Adresa

Bulharská 1227/4
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01164767
DIČ:  CZ7704124274
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realitní činností. Nabízí pomoc při bezpečném prodeji, koupi a pronájmech nemovitostí v Brně a okolí a okrese Hodonín.

Kontaktní údaje

E-mail: kamil.jelinek@re-max.cz
WWW: www.kjreality.cz
Skype: kamil.jelinek

Kontaktní osoba

Ing. Kamil Jelínek - Majitel

Mobil: +420 774 006 863
E-mail: kamiljelinek@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.