• Detail firmy

Ing. Kamil Daniš

Základní popis

Firma prodává profi stroje, sekačky, traktory, křovinořezy, sněhové frézy. U nás je také v prodeji komunální technika včetně servisu. Vyrábíme a prodáváme hydraulické hadice a hydraulické komponenty. Vyrobíme na počkání tlakové hadice s koncovkami

Adresa

Lověšice 265
750 02 Přerov

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69206767

Výrobky, činnosti

profi stroje, sekačky, traktory

Firma prodává profi stroje, sekačky, traktory, křovinořezy, sněhové frézy. U nás je také v prodeji komunální technika včetně servisu.

Kontaktní osoba

Ing. Kamil Daniš - Jednatel

Telefon: +420 581 210 115
Fax: +420 581 224 102
E-mail: prodejna@davaztechnik.cz
WWW: www.davaztechnik.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

M & V, spol. s r.o.

Velkoobchod nářadím, nástroji a stroji.

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.