• Detail firmy

Ing. Julius Wenig

Základní popis

WENIG KAST (Kancelář statiky) Statika staveb, statický posudek, pozemní stavby. Autorizovaná kancelář s dlouholetou profesní působností pro region Středočeský kraj, Praha, Kladno a Slaný.

Adresa

Divadelní 1603
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11274140
DIČ:  CZ5505192000
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autorizovaná kancelář statiky

projektová činnost v oboru statiky pozemních staveb a v oboru pozemní stavby odborné statické posudky supervize statických projektů

Kontaktní údaje

E-mail: wenig.kast@volny.cz
WWW: www.wenig-kast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Julius Wenig - Majitel

Mobil: +420 602 640 380
E-mail: wenig.kast@volny.cz
Další firmy v oboru

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.