• Detail firmy

Ing. Josef Zapletal

Základní popis

Provádíme : Zahradnické práce, zakládání a údržbu okrasné zeleně, zelené střechy, založení trávníků, položení kobercových trávníků, výsadbu vzrostlých stromů. Kladení betonové dlažby na terasách. Zemní práce a terénní úpravy s dodávkou ornice.

Adresa

Za Humny 288
664 46 Prštice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10552359
DIČ:  CZ5807140977
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradnické práce

Zakládání a údržba okrasné zeleně, terénní úpravy, výsadba vzrostlých stromů, ozeleněné střechy, založení trávníků výsevem a koberci.

Kontaktní údaje

E-mail: zapletal@zahradyzapletal.cz
WWW: www.zahradyzapletal.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Zapletal - Majitel

Mobil: +420 603 412 275

Jarek Brím

Mobil: +420 603 462 248

Květa Zapletalová

Mobil: +420 603 892 650

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JNC construct s.r.o.

Zaměřujeme se na projekty v oblasti strojírenství. Věnujeme se návrhům kovových mechanických prvků, sestav pro oblast obráběcích strojů, jednoúčelových strojů. V nabídce máme také návrhy vodních elektráren a to především pohybových částí strojů, příslušenství pro elektrotechnické přístroje a další.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

KONTRAWEB, spol. s r. o.

Jsme společnost, která se specializuje na dodávku stavební chemie, se zaměřením zejména na přírodní kámen. Spolupracujeme s firmou BS-pro s.r.o., která je generálním partnerem pro dodávky stavební chemie firmy SOPRO určené pro pokládku obkladů a dlažeb. Rozumíme našemu oboru a zajímáme se o dlouhodobou spolupráci. Snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům, abyste se k nám chtěli vracet.