• Detail firmy

Ing. Josef Pištej

Základní popis

Tvorba internetových stránek. Komplexní řešení pro výrobu a servis internetových stránek. Tvorba www stránek pro živnostníky a menší firmy.

Adresa

Naskové 997/12
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44355122
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Informační systémy,Webdesing

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 210 657
E-mail: wwwprovas@email.cz
WWW: www.internetove-stranky7.webnode.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Pišej

Mobil: +420 603 821 652
E-mail: wwwprovas@email.cz
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.