• Detail firmy

Ing. Josef Pavlík

Základní popis

Servis PC a notebooků. Servis tiskáren. Programování aplikací na míru. Servis elektrických zařízení a rozvodů. Servis elektroniky.

Adresa

Za Krejcárkem 173
399 01 Blehov

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69553599
DIČ:  CZ5407210633
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Servis PC a notebooků

Kontaktní údaje

E-mail: jpavlik@volny.cz
WWW: www.josefpavlik.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Pavlík - Majitel

Mobil: +420 607 918 527
E-mail: jpavlik@volny.cz
Další firmy v oboru

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.

SuperLevnaPC

Zajišťujeme prodej nové, repasované a předváděcí výpočetní techniky. Dodáváme levné notebooky, stolní počítače, počítačové sestavy, LCD monitory, komponenty, tiskárny a různé příslušenství. Jsme přímí dovozci tohoto zboží do České republiky a díky tomu můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Nabízíme převážně značkové zboží od výrobců Dell, HP, Lenovo. Provádíme opravy a servis PC a notebooků.

MH PC Servis s.r.o.

Věnujeme se servisu výpočetní, správě PC sítí a tvorbě webových stránek. Nabízíme kompletní zajištění pozáručních i záručních servisů PC, notebooků, mobilních telefonů, konfiguraci WiFi sítí, routerů, modemů a instalace OS Dále kompletní zajištění PC sítí- konfigurace serverů, tiskáren, PC stanic, kamerových systémů a vzdálenou podporu. Mimo jiné poskytujeme také hostingové služby.