• Detail firmy

Ing. Josef Nožička

Základní popis

Poskytujeme služby cestovní kanceláře s nabídkou poznávacích zájezdů do Evropy, lyžařských zájezdů do Francie a pro milovníky zvířat.

Adresa

Hradební 52
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65815688
DIČ:  CZ6301230397

Výrobky, činnosti

Nabídka poznávacích zájezdů do Evropy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 554 145
WWW: www.primaroute.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Nožička - Majitel

E-mail: primaroute@nozicka.cz
Další firmy v oboru

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

INES - Marie Kvapilová

Provozujeme rezervační portál s nabídkou ubytovacích kapacit nejenom v jižních Čechách. Systém umožňuje okamžitou rezervaci Vámi vybraného pobytu, ať se jedná o rodinnou dovolenou, krátkodobý pobyt či firemní akci.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.