• Detail firmy

Ing. Josef Mottl

Základní popis

Nabídka projektování elektrických zařízení.

Adresa

Koterovská 574/177
315 01 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11625732
DIČ:  138-460428120
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Elektronika - poskytování služeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 483 333
Fax: +420 377 483 333
E-mail: mm-projekt@id.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Mottl - Majitel

Další firmy v oboru

ENcontrol s.r.o.

Zabýváme se vývojem systému, který Vám vyřeší vysoké náklady na energie, poskytne pohodlí a co nejvyšší bezpečnost osob i majetku. Vybrat si můžete ze široké škály produktů, například: spínače, měřiče, detektory, centrální jednotky a veškeré příslušenství. V případě, že se nemůžete rozhodnout, systém si lze i pronajmout.

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

SILKEM Jacek Kempa

Jsme společnost, která má stacionární obchod a elektromechanické zařízení. Výhodou naší firmy jsou poskytovány služby oprav a nástrojů pro opravy elektromechanický část, která zahrnuje motory, svářečky, transformátory, generátory, chladičů. Přes mnohaleté zkušenosti máme mnoho stálých a spokojených zákazníků. Vítány.