• Detail firmy

Ing. Josef Kratschmer

Základní popis

Výroba dřevěných obalů, palet, atypických palet, stavebního řeziva na zakázku s možností vysušení i vlastního řeziva. Nabídka pořezu ve mzdě.

Adresa

U Lisy 9
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16672852

Výrobky, činnosti

Přepravní palety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 460 740
E-mail: pilakratschmer@seznam.cz
WWW: www.pilakratschmer.info

Kontaktní osoba

Ing. Josef Kratschmer - Majitel

Mobil: +420 602 414 319
Další firmy v oboru

JERRY JAR s.r.o.

Vyrábíme univerzální rotační sušárny o výkonu 400 až 1 200 kg úsušku za hodinu. Sušárny dodáváme buď samostatně nebo jako investiční celek (včetně lisů). Zařízení jsme schopni dodat jako investiční celek včetně strojů vyrábějící pelety a brikety. Sušárny se používají k sušení pilin. Lze je upravit i k sušení rašeliny, písků, zelené hmoty apod.

MANITEC trade s. r. o.

Prodáváme vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky nové i repasované. Zajistíme servis, pronájem, výkup. Nabízíme vozíky DESTA, MANITOU, HYSTER, TOYOTA a ARMANNI - elektrické i ruční, stohovací, vychystávací a paletové vozíky, VZV se spalovacím motorem.

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.