• Detail firmy

Ing. Josef HUBENÝ

Základní popis

Výroba nábytku na zakázku, oken, dveří, altánů a dekorací. Nabídka schodů a zahradního nábytku. Kompletní dodávka masivního i dýhovaného nábytku.

Adresa

Biskupcova 1748/71
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13814958

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku na zakázku, oken, dveří, altánů

Výroba nábytku na zakázku, oken, dveří, altánů a dekorací. Nabídka schodů a zahradního nábytku. Kompletní dodávka masivního i dýhovaného nábytku.

Kontaktní údaje

E-mail: hubeny-truhlar@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-hubeny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef HUBENÝ - Majitel

Mobil: 605 776 927
Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.