• Detail firmy

Ing. Josef Hrbek

Základní popis

Prodej instalatérských materiálů, sprchových koutů, smaltovaných a plastových van. Nabídka sanitární keramiky, čerpadel, kotlů a ohřívačů vody

Adresa

Dědická 42/40
682 01 Boškůvky

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48904694

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 343 496
E-mail: joshrbek@seznam.cz

Kontaktní osoba

ing. Josef Hrbek - Majitel

Mobil: +420 603 155 548
Další firmy v oboru

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.