• Detail firmy

Ing. Josef Fučík

Základní popis

Inženýrská činnost v oblasti strojírenství.

Adresa

Bazovského 1230/4
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16108426
DIČ:  CZ5812240588
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Potrubní pošta

Dodáváme moderní mikroprocesorově řízenou potrubní poštu pro banky, nemocnice, úřady, průmysl i logistiku, určenou pro objekty a areály. Provádíme komplexní služby - poradenskou činnost, zpracování projektové dokumentace, dodávku zařízení potrubní pošty a náhradních dílů. Servis a pravidelná péče o zákazníka je samozřejmostí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 115 606
Fax: +420 235 310 789
E-mail: pragohlas@sendme.cz
WWW: www.pragohlas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Fučík

Další firmy v oboru

Tension systems, s.r.o.

Nabízíme ucelené technologické systémy ocelových táhel a kotvení. Zajišťujeme výhradní prodej a distribuci kompletního sortimentu produktů firmy Macalloy pro Českou republiku a Slovensko. Poskytujeme poradenství a servis námi nabízených výrobků.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.