• Detail firmy

Ing. Josef Bábík

Základní popis

Ing. Josef Bábík, překladatelská a tlumočnická činnost

Adresa

Vacenovice 36
696 06 Vacenovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74321951
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

KVALITNÍ PŘEKLADY A LOKALIZACE z EN, DE a SK

Překlady z oborů: - IS/IT, lokalizace softwaru/WWW, PC sítě, aktivní síťové prvky - ekologie/ŽP, OZE, FVE/FT, klimatizace/TČ - návody, manuály, příručky - permakultura, přírodní zahrady, přírodní stavitelství - zdravá výživa, vegetariánství

Kontaktní osoba

Josef Bábík - Majitel

Mobil: +420 608 845 661
E-mail: jbabik@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.