• Detail firmy

Ing. Joel Šárovec

Základní popis

Naše firma nabízí kompletní geodetické služby - geometrické plány, vytyčení vlastnických hranic,zaměření pozemku,vytyčení staveb,podklady pro projekt.

Adresa

Palackého třída 449/64
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75995875
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Geodetické služby

Kontaktní údaje

E-mail: joel.sarovec@gmail.com
WWW: www.geodeti-nymburk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Joel Šárovec - Majitel

Mobil: +420 737 054 405
E-mail: joel.sarovec@gmail.com
Další firmy v oboru

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.