• Detail firmy

Ing.Jitka Hlaváčková

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd velkých a malých organizací. Rovněž zpracujeme účetnictví neziskových organizací

Adresa

Kapitána Jaroše č.p. 454
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47061006

Výrobky, činnosti

Ekonomické poradenství

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd velkých a malých organizací. Rovněž zpracujeme účetnictví neziskových organizací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 841 161
Telefon: +420 318 841 162
Fax: +420 318 841 166
E-mail: ekonomia@ekonomiajh.eu

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Hlaváčová - Majitel

Mobil: +420 603 294 532
Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.