• Detail firmy

Ing. Jiří Zendulka

Základní popis

Zabýváme se vývojem a výrobou elektronických zařízení, od návrhu designu zařízení, elektroniky, vytvoření firmware až po finální montáž výrobku.

Adresa

Mladeč 7
783 21 Mladeč

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75536226

Výrobky, činnosti

Výroba elektronických zařízení

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Zendulka - Majitel

Mobil: +420 774 201 302
E-mail: zendulka.jiri@seznam.cz
Další firmy v oboru

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.

Spectro Color Roman Braczkowski

Společnost Spectro Color spolupracuje s řadou významných institucí v naší zemi. Jen zmínit řadu výzkumných projektů financovaných výzkum vědeckého výboru. Po mnoho let, společnost je nejen výrobce těchto zařízení, ale také se šíří velmi užitečných znalostí v oblasti fotometrie a kolorimetrie.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.