• Detail firmy

Ing. Jiří Záhorovský

Základní popis

Naše stavební firma se zaměřuje na rekonstrukce bytových jader, koupelen, bytů, rodinných domů a půldomků včetně jejich zateplování.

Adresa

Nad Stráněmi 4682
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60347546
DIČ:  CZ5801232008
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč

Pomůžeme Vám navrhnou technické řešení rekonstrukce, zajistíme veškeré stavební práce, nakoupíme všechen materiál a zařizovací předměty, odvezeme sutiny a stavební odpad a na závěr všechno uklidíme. Nabízíme také služby bytového architekta.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri@zahorovsky.cz
WWW: zahorovsky.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Záhorovský - Majitel

Mobil: +420 603 704 299
E-mail: jiri@zahorovsky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.