• Detail firmy

Ing. Jiří Valový

Základní popis

Tvorba webových prezentací a grafiky, tištěné reklamy, reklamních cedulí, polepů automobilů, velkoplošného tisku, reklamních předmětů.

Adresa

Petra Bezruče 1546/3
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73200514

Výrobky, činnosti

Tvorba webových prezentací a grafiky

Tvorba webových prezentací a grafiky, tištěné reklamy, reklamních cedulí, polepů automobilů, velkoplošného tisku, reklamních předmětů.

Kontaktní údaje

E-mail: valovy@i-pages.cz
WWW: www.i-pages.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ing.Valový - Majitel

Mobil: +420 603 837 091
E-mail: valovy@i-pages.cz
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

PISCIS InSpiral - Marek Běčák

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Zaměřujeme se na grafické zpracování DTP a propagačních materiálů, logotypy, corporate design, webbanery, webdesign, tvorbu webových prezentací nebo fotografické služby.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.