• Detail firmy

Ing. Jiří Typlt

Základní popis

Cílený internetový marketing a PPC reklama za dobré ceny. Efektivní marketing s jasnou strategií a doloženými výsledky.

Adresa

Pod Šmukýřkou 1048/2
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01591550

Výrobky, činnosti

PPC reklama a poradenství

Nabízíme profesionální PPC reklamu pro Váš web. Provádíme kompletní služby a poradenství v oblasti on-line marketingu se zaměřením na PPC reklamu a SEO. Inzerce v systémech Sklik, Google AdWords, Etarget a Facebook s maximálním efektem.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ppc4u.cz
WWW: www.ppc4u.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Typlt - Majitel

Mobil: +420 607 615 899
Další firmy v oboru

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

ZEPHYR, s. r. o.

Specializujeme se na návrhy a realizace výstavních expozic po celém světě. Zajišťujeme konference a semináře. Poskytujeme poradenství a pomoc při zpracování žádostí o granty a dotace.