• Detail firmy

Ing. Jiří Trubák

Základní popis

Prodej a montáž elektronických zabezpečovacích systémů. Jsme certifikovaná montážní firma špičkové zabezpečovací techniky Jablotron. Profesionálně zabezpečíme Vaši nemovitost včetně všech dalších výhod poskytovaných výrobcem.

Adresa

Karlova 426/21
266 01 Beroun - Závodí

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71938222
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklidová služba

Kontaktní údaje

E-mail: info@naklizeno.cz
E-mail: info@ohlidano.cz
WWW: www.ohlidano.cz
WWW: www.naklizeno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Trubák - Majitel

Mobil: +420 731 409 831

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.