• Detail firmy

Ing. Jiří Svoboda 1

Základní popis

Postele z masivu, postele akce, kovové postele, Dřevočal matrace, matrace, rošty do postele, židle, jídelní stoly, granitové dřezy, kuchyňské dřezy, Teka, kuchyňské baterie, kancelářské židle, televizní stolky, pc a psací stoly,

Adresa

Husova 2514
440 01 Louny

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49090453
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vestavěné skříně

Kontaktní údaje

Telefon: +420 415 653 217
Mobil: +420 777 262 666
Fax: +420 415 653 217
E-mail: info@sovainterier.cz
WWW: www.sovainterier.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Svoboda

Ing. Jitka Svobodová

Telefon: +420 777 015 582
Další firmy v oboru

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.