• Detail firmy

Ing. Jiří Šturma

Základní popis

Naše firma Vám zajistí veškeré služby účetního a daňového charakteru. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci a zpracování mezd desítkám firem. Jsme pojištěni na naše služby, proto jsme výhodnější než Vaši zaměstnanci. Budeme se těšit na naši spolupráci.

Adresa

Českobratrské nám. 1392
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11306971
DIČ:  CZ5504200625
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Zajišťujeme kompletní vedení účetnictví i s daňovým přiznáním pro plátce DPH.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 327 306
Telefon: +420 326 329 027
Mobil: +420 605 233 633
Fax: +420 326 328 077
E-mail: everest@everest.cz
WWW: www.everest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Šturma - Majitel

Další firmy v oboru

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.