• Detail firmy

Ing. Jiří Štich - S.E.I. Praha

Základní popis

Provádění rizikového kácení, lesních prací, těžby a odvozu dřeva. Prodej dřeva. Výroba pergol, plotů, drobných dřevěných staveb.

Adresa

K Břežanům 78
252 41 Lhota

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41758277
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba ,prodej

Provádění rizikového kácení, lesních prací, těžby a odvozu dřeva. Prodej dřeva. Výroba pergol, plotů, drobných dřevěných staveb.

Kontaktní údaje

Telefon: 241 911 150

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Štich - Majitel

Mobil: 603 232 597
E-mail: stich@volny.cz
WWW: www.volny.cz/stich
Další firmy v oboru

Pavel Kureš - Truhlář

Specializujeme se na výrobu štaflí, žebříků různých dřevěných komponentů pro dům a zahradu. Dodáváme stavební řezivo, provádíme pořez kulatiny.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.