• Detail firmy

Ing. Jiří Slezák

Základní popis

Pomůžeme chránit Vaši nemovitost před věřiteli a postaráme se o zastavení exekuce. Poradenství ZDARMA. Nulové vstupní poplatky. Bez registru. Bez prokazování příjmu. Volejte ZDARMA 800 333 335.

Adresa

Jugoslávská 593/24
613 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72481358

Výrobky, činnosti

Finanční služby

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.slezak@jakseoddluzit.cz
WWW: www.jakseoddluzit.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Slezák - Jednatel

Mobil: +420 739 016 818
E-mail: jiri.slezak@jakseoddluzit.cz
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

TRINITY Finance s.r.o.

Poskytujeme poradenství při prodeji společnosti, poradenství spojené s investicemi a poradenství při financování investičních záměrů.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.