• Detail firmy

Ing. Jiří Pernica

Základní popis

Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v ČR pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či staveb firem pro budoucí majitele. Dozorová činnost, kontrola kvality, prostavěnosti, kontrola soupisů provedených prací.

Adresa

Kovanecká 2308/15
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45678286

Výrobky, činnosti

Stavební technický dozor Praha

Kontrola stavby

Kontaktní údaje

E-mail: pernica@dozor-na-stavbe.cz
WWW: www.dozor-na-stavbe.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Pernica - Majitel

Mobil: +420 777 095 135
E-mail: pernica@dozor-na-stavbe.cz
Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Ing. Dagmar Minaříková - MaP servis

Naše společnost nabízí mzdový a personální servis. Našim cílem je poskytnout každému klientovi komplexní službu na vysoké profesionální úrovni. Nabízíme komplexní zpracování mezd, mzdového auditu a poradenství v oblasti pracovního práva a mzdového účetnictví. Neváhejte se na nás obrátit. Naše služby jsou koncipovány tak, aby zcela nahradily mzdovou účtárnu a někdy také personální oddělení.