• Detail firmy

Ing. Jiří Michal

Základní popis

Nabízíme denně čerstvé lahůdky a různé speciality bez konzervačních přísad. Vyrábíme dle tradičních receptur v sortimentu - chlebíčky, aspik, saláty.

Adresa

Na rozdílu 719/26
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16472161
DIČ:  CZ5506230378
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Nabízíme denně čerstvé lahůdky a různé speciality bez konzervačních přísad. Vyrábíme dle tradičních receptur v sortimentu - chlebíčky, aspik, saláty majonézové i zeleninové. Konečné ceny dohodou. Zajišťujeme rozvoz po celé Praze a okolí zdarma.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 330 342
E-mail: michal.nomi@seznam.cz
WWW: www.lahudky-nomi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Michal - Majitel

Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

Letňanské pekařství Oheim

Vyrábíme prvotřídní pečivo na zakázku z těch nejkvalitnějších surovin českého původu. Nabízíme výrobu běžného pečiva, sladkého pečiva, cukrářské výrobky, pečení chleba, svatební koláčky, chodské koláče, pečivo na rauty a svatby, celozrnné pečivo a také výrobky z listového těsta. Zajišťujeme pečení chleba kompletně na zakázku.

ATV-Cafe s.r.o.

Věnujeme se umísťování a prodeji nápojových automatů pro použití ve veřejných prostorech, školách, institucích a firmách. Nabízíme automaty na teplé nápoje, automaty na chlazené nápoje, repasované automaty, automaty na balené potraviny, použité prodejní automaty, automatické kávovary na zrnkovou kávu či kávovary na instantní kávu. Zajišťujeme prodej zrnkové a instantní kávy, směsi pro cappuccina.