• Detail firmy

Ing. Jiří Maňásek

Základní popis

Výrobce průmyslových lepidel a lepících tmelů. Dodavatel odlévací pryskyřice a past pro broušení a povrchové úpravy kovů. Vyvíjíme a dodáváme lepidla, pasty, pryskyřice a tmely pro průmyslové využití.

Adresa

Okružní 4550
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70266328
DIČ:  CZ7503194600
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Průmyslová lepidla.

Vyrábíme průmyslová lepidla pro různá odvětví průmyslu. Dodáváme lepidla a lepící systémy dle specifických potřeb zákazníků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 220 252
E-mail: info@dawex.cz
WWW: www.dawex.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Maňásek - Majitel

Telefon: 577 242 395

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.