• Detail firmy

Ing. Jiří Lukas

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky. Provádím zpracování daní, účetní poradenství i zastupování před úřady.

Adresa

Markova 2930/36
700 30 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76276490

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky. Provádím zpracování daní, účetní poradenství i zastupování před úřady.

Kontaktní údaje

E-mail: jlukas@ekonoinfo.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ing.Lukas - Majitel

Mobil: +420 602 385 665
E-mail: jlukas@ekonoinfo.cz
WWW: www.ekonoinfo.cz
Další firmy v oboru

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.