• Detail firmy

Ing. Jiří Lacina

Základní popis

Nabídka reklamních a grafických prací.

Adresa

Jagellonská 7
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67108598
DIČ:  CZ6903012226
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Foliopísmo

výroba řezané grafiky, polepy aut, výloh, štítů, reklamní tabule

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 270 111
Mobil: +420 606 220 730
E-mail: lkreklama@volny.cz
WWW: www.volny.cz/lkreklama

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Lacina - Majitel

Telefon: 606 220 730
E-mail: lkreklama@volny.cz
Další firmy v oboru

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.