• Detail firmy

Ing. Jiří Kubeš

Základní popis

Zabýváme se zpracováním a prodejem dřeva, tesařského kování, impregnací a nátěrových hmot.

Adresa

Ročkova 8
530 02 Ostřešany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41258100

Výrobky, činnosti

Tesařské kování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 681 427
E-mail: drevobazar@centrum.cz
WWW: www.drevobazar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kubeš - Majitel

Mobil: +420 603 811 265
Další firmy v oboru

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.

Equidomus s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářského a stavebního řeziva. V nabídce máme široký sortiment palubek, plotovek, podlahovek, hranolů atd. - kompletní sortiment naleznete na stránkách firmy. Nabízíme i spojovací materiál. Zajišťujeme sušení, krácení, hoblování, impregnaci řeziva. Do 50 km Vám řezivo dopravíme. Hlavními regiony naší působností jsou především Tábor, Jindřichův Hradec a České Budějovice.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.