• Detail firmy

Ing. Jiří Kuba

Základní popis

Auditorské služby, vedení a rekonstrukce účetnictví, vedení a rekonstrukce účetnictví

Adresa

Václava Šáry 479
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43786774

Výrobky, činnosti

Auditorské služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@jirikuba.cz
WWW: www.jirikuba.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Kuba - Majitel

Mobil: +420 736 145 615
Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

ZVOLSKÁ LENKA - ÚČETNICTVÍ

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti účetnictví. Zpracováváme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, přiznání k dani z příjmu právnických i fyzických osob, přiznání k DPH a silniční dani, vedeme mzdovou agendu. Součástí nabízených služeb je také zastupování na úřadech včetně elektronické komunikace a poradenský servis. Hledáte-li spolehlivou účetní firmu v okolí Kladna, obraťte se na nás.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.