• Detail firmy

Ing. Jiří Krejčí - KREMO

Základní popis

Provádíme zámečnickou výrobu a demontážní práce ocelových konstrukcí. Likvidace starých nepotřebných technologií pálením pomocí propanu a kyslíku. Výroba zábradlí, schodišť do rozměru 5m a váhy 1 tuny. Výroba zámečnických prvků z nerezu.

Adresa

Volkova 1125/4
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12272825
DIČ:  CZ520126347
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Demontážní práce ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 205 485
E-mail: ing.krejci@volny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Krejčí - Majitel

Další firmy v oboru

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.