• Detail firmy

Ing. Jiří Horatlík

Základní popis

Zpracovávám podklady pro územně plánovací dokumentaci a komplexní pozemkové úpravy. Zajišťuji územní systém ekologické stability, posouzení vlivu ...

Adresa

Krásná vyhlídka 339
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01502387
  • Služby

Výrobky, činnosti

územní plánovací dokumentace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 978 985
E-mail: horatlik@gmail.com
WWW: www.horatlik.cz
Další firmy v oboru

AGP - nova spol. s r.o.

Nabízíme kompletní zpracování všech fází předprojektové a projektové dokumentace. Zajišťujeme projektování občanských, zdravotnických, průmyslových, bytových, zemědělských staveb a objektů. Provádíme velkoformátový tisk a kopírování, skenování dokumentů a celkovou kompletaci projektové dokumentace.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

EASY POWER s.r.o.

Zajišťujeme připojení k distribuční soustavě elektrické energie. Budujeme a provozujeme lokální distribuční soustavy - LDS. Poskytujeme komplexní služby v energetice, včetně zajištění projektové dokumentace pro stavební řízení i poradenství. Snažíme se v tomto monopolním odvětví nabídnout investorům i jiné možnosti, než jsou nabízeny třemi tradičními dodavateli elektrické energie.