• Detail firmy

Ing. Jiří Hajdušek

Základní popis

Zabýváme se tvorbou profesionálních internetových aplikací, a to od microsite přes firemní prezentace, jednoduché i profesionální eshopy až po informační či finanční portály a crm. K těmto účelům jsme vyvinuli vlastní redakční systém - Sariwu.

Adresa

Pstruží 172
739 11 Pstruží

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86991281

Výrobky, činnosti

Redakční systém Sariwa

Sariwa je profesionální nástroj pro správů internetových aplikací. Vyvíjeli jsme jej s důrazem na jednoduché a přívětivé ovládání s vysokou funkčností

Kontaktní údaje

E-mail: info@fresh-media.cz
WWW: www.fresh-media.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Hajdušek - Jednatel

Mobil: +420 733 184 261
E-mail: info@fresh-media.cz
Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

EMU design s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme grafické služby - výrobu letáků, plakátů, brožur, časopisů, kalendářů, vizitek či bannerů. Zaměřujeme se na tvorbu www stránek.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.