• Detail firmy

Ing. Jiří Fasora

Základní popis

Provozujeme autoservis a pneuservis. Prodáváme nové pneumatiky, disky kol, provozní náplně, akumulátory a náhradní díly.

Adresa

bratří Mrštíků 666/49
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13044851
DIČ:  CZ6307052345
  • Služby

Výrobky, činnosti

Osobní automobily - servis

autoservis osobní vozy. renovace světlomety

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 218 668
Mobil: +420 603 419 055
E-mail: fasora.brno@seznam.cz
WWW: www.autofasora.cz

Kontaktní osoba

ing. Jiří Fasora - Majitel

Mobil: +420 605 261 659
Další firmy v oboru

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.

KORAL ITALY, s.r.o.

Společnost dodává laky - barvy pro automobily, lakovací a sušící kabiny, boxy pro průmysl i autolakovny. Nabízíme tónování barev a autolaků. Zajišťujeme také prodej stříkací techniky, švýcarského brusivo SIA, lakovacích kabin FAM IPERTECH a polyvalentní míchací systém pro míchání. Více informací na našich webových stránkách nebo přímo v naší prodejně.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.