• Detail firmy

Ing. Jiří Duda - DUING

Základní popis

Zajistíme rekonstrukce a stavby na klíč, provádíme stavebně-technický dozor, vyřízení stavebního povolení. Zaměření na fyzické osoby, realitní kanceláře, malé a střední firmy.

Adresa

Eldorádo 1703
735 32 Rychvald

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22976540

Výrobky, činnosti

Zajistíme rekonstrukce a stavby na klíč

Zajistíme rekonstrukce a stavby na klíč, provádíme stavebně-technický dozor, vyřízení stavebního povolení. Zaměření na fyzické osoby, realitní kancelá

Kontaktní údaje

E-mail: duing@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ing.Duda - Majitel

Mobil: +420 739 144 962
E-mail: duing@seznam.cz
WWW: www.duing.wz.cz
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.