• Detail firmy

Ing. Jiří Denemarek DZ-Agro Zárubice

Základní popis

Naše firma se zabývá prodejem nové i použité zemědělské techniky, servisní činností a zemědělskými službami.

Adresa

Zárubice 37
675 52 Zárubice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46187863

Výrobky, činnosti

zemědělská technika

Naše firma se zabývá prodejem nové i použité zemědělské techniky, servisní činností a zemědělskými službami.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 232 816
E-mail: j.denemarek@tiscali.cz
WWW: www.dz-agro.cz
Další firmy v oboru

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).

MOTOFAN Dariusz Michalski

MOTOFAN dlouhé zkušenosti s přívodem vzduchu, oleje, pohonné hmoty, kabinová, hydraulické a průmyslové použití v automobilovém průmyslu, zemědělství a stavebnictví. Jsme distributorem předních světových výrobců filtrů WIX filtry Filtron, MANN + HUMMEL, Donaldson, Baldwin, SF-FILTER, Parker a mnoho dalších. Jsme výrobcem stretch fólie.

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje