• Detail firmy

Ing. Jiří Adamíček - Unima

Základní popis

Stavby rodinných domů na klíč.

Adresa

Hřenská 284/7
182 00 Praha 8-Ďáblice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12511510

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domků, kompletní dodávky staveb

Pro výstavbu těchto staveb vlastníme kompletní mechanizaci - rypadla, bourací kladivo na rypadle, hutnící mechanizaci, nákladní dopravu.

Kontaktní údaje

E-mail: adamicek.jiri@seznam.cz
WWW: www.unima.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ing. Adamíček - Majitel

Telefon: +420 283 911 522
Mobil: +420 602 345 110
E-mail: adamicek.jiri@seznam.cz
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.