• Detail firmy

Ing. Jindřich Verner - consulting & marketing

Základní popis

Navrhneme řešení jak být vidět na internetu. Změříme efektivitu www stránek a internetové reklamy, doporučíme úpravy www stránek, navrhneme různé druhy reklamy, uděláme Vám PPC reklamu v ČR i v zahraničí.

Adresa

Do Končin 478
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68228805
DIČ:  CZ5506041002
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetové poradenství

Internetové poradenství, SEO, SEM, PPC reklama. Změříme efektivitu Vašeho webu i Vašich reklam. Získáte přehled o nákladech a efektivitě.

Kontaktní údaje

Mobil: 724 259 772
E-mail: verner.consulting@gmail.com
WWW: www.internet-poradce.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Verner - Majitel

Telefon: 724 259 772
E-mail: verner.consulting@gmail.com
Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

První certifikační autorita, a.s.

Zaměřujeme se na poskytování certifikačních služeb v oblasti PKI (Public Key Infrastructure). Nabízíme: Komerční a kvalifikované certifikáty I.CA Služby v oblasti bezpečnosti Hardwarová řešení a čipové karty Kvalifikovaná časová razítka Archivní kvalifikovaná časová razítka Aplikace pro tvorbu elektronického podpisu Komponenty a dll knihovny pro vytváření a ověřování el. podpisu