• Detail firmy

Ing. Jindřich Cýrus, Ph.D.

Základní popis

IT řešení nebo služby v oblasti software.

Adresa

Leknínová 1191
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68971249
  • Služby

Výrobky, činnosti

Implementace Systému řízení provozu a údržby

Řízení provozu -Směnový deník -Úkoly -Informace -Dokumentace a odkazy -Řízení údržby -Kniha závad a údržby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 344 034
WWW: www.cyrus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Cýrus, Ph.D. - Majitel

Telefon: +420 480 023 460
E-mail: info@cyrus.cz
Další firmy v oboru

KENDÍK MILOŠ

Zabýváme se prodejem a servisem kancelářské a telekomunikační techniky. Zajišťujeme servis kopírovacích a multifunkčních strojů a tiskáren zn. Konica, Minolta, Kyocera, Sharp, Triumph-Adler, HP, Canon aj. Dodáváme rovněž náhradní díly a spotřební materiál, provádíme renovace cartridge. Nabízíme možnost bezplatného zapůjčení náhradní kopírky či tiskárny po dobu opravy Vašeho zařízení.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.