• Detail firmy

Ing. Jaroslav Šnokhous

Základní popis

Provádíme montáže, opravy a údržbu elektrických zařízení, elektroinstalací či hromosvodů. Nabízíme revize elektrospotřebičů i elektrického nářadí.

Adresa

Notečská 568/2
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10194231

Výrobky, činnosti

Provádíme montáže elektrických zařízení

Provádíme montáže, opravy a údržbu elektrických zařízení, elektroinstalací či hromosvodů. Nabízíme revize elektrospotřebičů i elektrického nářadí.

Kontaktní údaje

E-mail: el-komplet@seznam.cz
WWW: www.elektrokomplet.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Šnokhous - Jednatel

Mobil: +420 728 303 865
Další firmy v oboru

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

ASTRA Lighting s.r.o.

Nabízíme svítidla a osvětlovací systémy pro interiéry a exteriéry. Realizujeme projekty osvětlení, poskytujeme světelně technické výpočty, zpracujeme návrhy řídicího systému osvětlení, vizualizaci osvětlovaných prostorů či měření umělého osvětlení.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!