• Detail firmy

Ing. Jaroslav Novák

Základní popis

Nabídka služeb účetnictví pro podnikatele i firmy, vedení daňové evidence, mezd, zpracování daňových přiznání na daně z příjmů FO, PO, SD, DPH.

Adresa

Nábřeží 120/5
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48971421

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 538 377
E-mail: ucetnictvi-dane@hotmail.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Novák - Majitel

Mobil: +420 721 402 487
Další firmy v oboru

Ing. Ladislava Šromová

Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence a účetní poradenství. Také se zabýváme zpracováním mezd a vyhotovením daňových přiznání.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.