• Detail firmy

Ing. Jaroslav Lobkowicz

Základní popis

Provozujeme zahradní centrum.Pěstujeme a prodáváme okrasné dřeviny a květiny,nabízíme substráty, jezírka,keramiku.Prodáváme dřevěný zahradní nábytek z exotických dřevin.Prodáváme skleníky z polykarbonátu nebo z tvrzeného skla.Prodáváme zahradní domky

Adresa

Plzeňská 401/7
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46853502

Výrobky, činnosti

Zahradnictví a krajinářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 822 256
Mobil: +420 602 121 598
E-mail: lobkovlad@top.cz
WWW: www.zahradnictvi-lobkowicz.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Lobkowicz - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dekorace ze sušených rostlin - Helena Knězová

Věnuji se pěstování a produkci sušených rostlin, z kterých zhotovuji dekorační vazby a výzdoby interiérů. Nezpracovaný materiál prodávám ve velkoskladech. Dekorace z mé produkce naleznete ve vybraných obchodech, na výstavách a řemeslných trzích, pod označením "Šumava originální produkt". V době dušiček a adventu nabízím originální chvojové vazby. Kompletní nabídku naleznete na www stránkách firmy.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.