• Detail firmy

Ing. Jaroslav Krajča

Základní popis

Internetový obchod s širokou nabídkou nářadí, vodovodních baterií, elektrocentrál, čerpadel, koupelnových doplňků a zahradních potřeb. Prodáváme elektrické, dílenské profi nářadí, železářské a spotřební zboží. Komplexní vybavení dílen a servisů.

Adresa

Zálešná II 3414
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75696452

Výrobky, činnosti

Internetový obchod s širokou nabídkou nářadí,

vodovodních baterií, elektrocentrál, čerpadel, koupelnových doplňků a zahradních potřeb. Prodáváme elektrické, dílenské profi nářadí, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: kutiltim@kutiltim.cz

Kontaktní osoba

Jan Krajča

Mobil: 775 591 030
E-mail: kutiltim@kutiltim.cz
WWW: www.kutiltim.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.