• Detail firmy

Ing. Jaroslav Kopáček

Základní popis

Projektová činnost ve výstavbě, inženýrská činnost ve výstavbě (jednání s orgány stát. správy, vyřízení rozhodnutí o umístění stavby a stavebního povolení, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, montáž technologií, průmyslové reality.

Adresa

Keltičkova 2009/23b
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87520761
DIČ:  5410053055
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyřízení možných dotací z fondů

Kontaktní údaje

WWW: www.jk-invest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kopáček - Majitel

Telefon: 724 012 891
E-mail: jaroslav.kopacek@yahoo.com
Další firmy v oboru

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

NOVING OK s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ocelových a ocelobetonových konstrukcí. Provádíme projekční a montážní práce a vypracováváme statická, dynamická a únavová posouzení stavu konstrukce a výrobní a dílenskou dokumentaci.