• Detail firmy

Ing. Jaroslav Kopáček

Základní popis

Projektová činnost ve výstavbě, inženýrská činnost ve výstavbě (jednání s orgány stát. správy, vyřízení rozhodnutí o umístění stavby a stavebního povolení, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, montáž technologií, průmyslové reality.

Adresa

Keltičkova 2009/23b
710 00 Ostrava - Slezská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87520761
DIČ:  5410053055
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyřízení možných dotací z fondů

Kontaktní údaje

WWW: www.jk-invest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Kopáček - Majitel

Telefon: 724 012 891
E-mail: jaroslav.kopacek@yahoo.com
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

R. P. GEO s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010. Zajišťujeme služby v oblasti geologie, hydrogeologie, inženýrské geologie a ekologie. Provádíme vrtné práce, inženýrsko-geologické průzkumy, báňsko-technické posudky, stavby dopravní infrastruktury, sanace a opravy komunikace atd. Provozovnu máme v areálu bývalého Dolu Fučík 3 Ludvík v Ostravě Radvanicích. Disponujeme profesionálním technickým zařízením.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.