• Detail firmy

Ing. Jaroslav Kohel

Základní popis

V krátkém termínu vyrobíme a dodáme reklamní tiskoviny, firemní formuláře, vizitky, razítka, reklamní texty, reklamní předměty, grafické návrhy.

Adresa

Oprechtice 81
345 06 Oprechtice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63503310

Výrobky, činnosti

Reklamní tiskoviny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 482 276
E-mail: o.sira@b2k.cz
E-mail: reklama@b2kdesign.com
WWW: www.novorocenky2016.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kohel Jaroslav - Majitel

Mobil: +420 607 867 101
E-mail: o.sira@b2k.cz
Další firmy v oboru

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.