• Detail firmy

Ing.Jaroslav Horák - ÚČTO

Základní popis

Poskytuje daňové poradenství, optimalizaci daňových základů. Zpracování veškerých daňových přiznání, zastupování před finančními úřady, OSSZ, zdravotními pojišťovnami, kontrola účetnictví, zpracování podvojného i jednoduchého účetnictví.

Adresa

Náves 152/56
750 02 Přerov V - Dluhonice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62294318
DIČ:  CZ6910175701
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- daňové poradenství, optimalizaci daňových základů. Zpracování veškerých daňových přiznání, zastupování před finančními úřady, OSSZ, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 215 587
Mobil: +420 602 783 743
E-mail: Horak.ucto@volny.cz
E-mail: horak@udporadenstvi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Horák - Majitel

Další firmy v oboru

AUDIT - EFEKT s.r.o.

Již od roku 1998 se naše společnost věnuje poskytování služeb v oblasti účetnictví. Vedeme daňovou evidenci, podvojné účetnictví, mzdovou a personální agendu, zastupujeme klienty na příslušných úřadech a institucích, zajišťujeme revize a rekonstrukce účetnictví, zpracováváme statistické výkazy apod. Součástí našich služeb je účetní, daňové a ekonomické poradenství.

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

Wanmos s.r.o.

Komplexní servis v oblasti účetnictví. Nabízíme: vedení účetnictví, daňovou evidenci, personální a mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, rekonstrukci účetnictví, zpracování žádostí o dotace a granty a další služby, které s touto činností souvisí. Rovněž zastupujeme klienty na Finančních úřadech, Zdravotních pojišťovnách či Správě sociálního zabezpečení. Jsme pojištění na částku 500 000 Kč.