• Detail firmy

Ing. Jaroslav Dvořák

Základní popis

Provádíme geometrické plány, vytyčování hranic a vyznačení budov. Zajišťujeme mapové podklady pro projekty a zaměřování inženýrských sítí.

Adresa

Jungmannovo náměstí 490
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48673676

Výrobky, činnosti

Geometrické plány

Kontaktní údaje

Telefon: +420 327 514 905
WWW: www.geoskh.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Dvořák - Majitel

Mobil: +420 606 561 009
Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

GAKO-Oblouk s.r.o.

Zaměřujeme se na geodetické práce. Zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, vyhotovení geometrických plánů, zaměření skutečného povedení objektů a liniových staveb, zaměření posunu objektů a mnoho dalšího.